15 sty 2015

Moja wygrana - Zestaw Rimmel

         Witam. Pewnie wiele z dziewczyn bierze udział w rozdaniach, ja  również do takich należę. Są tygodnie, że  nie zgłaszam się do żadnego rozdania a są takie dni, że nawet w 15 wezmę udział. W grudniu udało mi się w jednym z nich wygrać!!
Zdjęcie pochodzi  ze strony http://magia-testowania.blogspot.com/

Na blogu u Wioli http://magia-testowania.blogspot.com/ był do wygrania zestaw Rimmel. Wzięło w nim udział dość sporo osób, jednak dopisało mi szczęście i zestaw trafił w moje ręce. Wiola tak szybko wysłała paczuszkę, że jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia ją dostałam.


        Tego tuszu nie używałam wieki, zapomniałam już jaki jest fajny pomimo osypywania się  już po kilku godzinach. Przyzwyczaiłam się już do szczoteczek gumowych, ta natomiast  jest tradycyjna, delikatnie wygięta przez co fajnie się maluje rzęsy nią.. Tusz świetnie wydłuża rzęsy, pogrubia i delikatnie podkręca . Jak wspomniałam posiada  jedną  wadę... kruszy się. Już po kilku godzinach widać ślady osypywania go...
Kredka jak kredka, miękka, fajnie podkreśla oko. Nie łamie się, co często zdarza mi się  w żelowej kredce z Avonu.. Oba produkty dość łatwo się zmywają. Ja używam do demakijażu płynu Be Beauty z Biedronki i radzi sobie z nimi idealnie;)

W listopadzie zdarzyło mi się wygrać paletkę cieni do makijażu, ale niestety zbyt późno zerknęłam na wyniki rozdania i nagroda przepadła...Komuś innemu dobrze posłuży!!

A Wy często bierzecie udział w rozdaniach?? Wygrywacie??8 komentarzy: