7 lut 2013

Avon kulka On Duty i Rexona spray

Noc na szczęście należała do udanych, synek bardzo ładnie spal jednak kaszelek jest okropny i rano udaliśmy się do lekarza, nie jest to nic groźnego, narazie robimy tylko inhalacje z soli fizjologicznej i zobaczymy co będzie dalej. Mąż się nie wyspał po był po nocy, ale za to teraz razem z synkiem urządził sobie drzemkę a ja dopadłam do komputera.Chciałam wam pokazać czego aktualnie używam wiadomo pod paszki;)

Jeden to  dezodorant Antyperspiracyjny w Kulce z Avonu z serii On Duty o zapachu floral fresh a drugi to dezodorant antyperspiracyjny w sprayu Rexona cotton ultra dry.

Jeśli chodzi  kulkę Avon to jestem nawet zadowolona.Po całym dniu pacha jest sucha i  zapach długo się utrzymuje ale wiadomo, że jest teraz sezon zimowy i człowiek tak bardzo się nie poci  i nie wiadomo ja to będzie z tym dezodorantem w lecie, czy spełni swoje funkcje. Jest bardzo wydajna,zapach świeży delikatnie kwiatowy. czasami zdarzyło się, że pobrudziła mi bluzkę  ale to jak za szybko się ubrałam, najważniejsze  że nie wybarwia bluzek pod pachami. Mam jedno mega zastrzeżenie, kilka razy używając tej kulki miałam wrażenie, że strasznie mnie skóra swędzi, musi mieć w sobie jakiś składnik, który moja skóra nie toleruje. Mimo ładnego zapachu, wydajności i działania  raczej więcej jej nie kupię gdyż denerwuje mnie to, że skóra po niej mnie swędzi. Dobrze, że nie wywołuje żadnych podrażnień.

Natomiast  Dezodorant Rexona to zupełnie inna bajka. Kupiłam ja gdyż nie mogłam znaleźć mojej kulki wśród moich kosmetyków (jak się okazało później moja mama sobie ja wzięła bo jej się skończyła i nic nie powiedziała). akurat byłam w Biedronce i w niezłej cenie kupiłam Opakowanie wielkie, wystarcza na bardzo długo. Dla mnie zapach jest trochę za bardzo drażniący i jeśli nie wstrząśniemy sprayu przed użyciem to czasami mamy całą białą pachę,jakbym sypnęła sobie tam sporo talku. Myślę, ze więcej jej nie kupię gdyż przeszkadza mi zapach mimo tego, że jeśli chodzi o działanie to jest bardzo skuteczna, nie zawiera alkoholu i nie podrażnia.
W kolejce czeka teraz kulka Garnier Mineral Inivisble 48h Czarny Biały Kolory, którą dostałam do testowania!
A Wy jakie macie kulki??


3 komentarze:

  1. Lubię antyperspiranty rexony, a z avonu raczej nie przepadam jak dla mnie są za słabe

    OdpowiedzUsuń
  2. Dawno już nie używałam kulek - od kiedy LBD z Avonu zabarwiła mi wszystkie t-shirty :)

    OdpowiedzUsuń
  3. tez mam ten zielony na dniach i moje recenzja o nim sie ukaże :)

    OdpowiedzUsuń