9 lut 2015

Paczuszka od AllePaznokcie.

            Witam. Chciałam w weekend pokazać Wam zawartość paczki jaka w tamtym tygodniu dotarła do mnie. Jak każda kobieta cieszę się z nawet małych rzeczy, tak również było w tym przypadku.
 Paczka jaką otrzymałam była to przesyłka od hurtowni kosmetycznej Allepaznokcie . Hurtownia ma spory asortyment i ceny dość konkurencyjne. Myślę, że będę stałym bywalcem tam...choć narazie muszę przystopować z kupowaniem wszelakich kosmetycznych produktów.

W paczce znalazły się dwa lakiery.
Pierwszy z nich to Flip Flop lakier z efektem kameleona, więcej o nim możecie przeczytać na stronie hurtowni TU. Mieniący się różnymi kolorami lakier może być dość interesujący.
Drugi lakier natomiast jest to lakier do paznokci granitowy z efektem pieprzu . Pierwszy raz mam do czynienia z  lakierem tego typu i jestem pozytywnie zaskoczona, kolor i struktura są  dla mnie idealne. O granitowym lakierze możecie przeczytać  na stronie hurtowni TU.
Ostatnim produktem jest Zmywacz bezacetonowy o zapachu owoców leśnych. Nie wiem jak się sprawuje, bo jeszcze nie miałam okazji testować go, ale sądzę, że w najbliższym czasie wypróbuję go... Hurtownia opisuje go TU


Wy zamawiałyście coś z tej hurtowni??

Dziękuję hurtowni Allepaznokcie za otrzymaną paczkę.


8 komentarzy: