18 sty 2015

JELID - chusteczka zmywająca lakier

          Witam Dziś chciałabym przedstawić już pewnie znane wielu dziewczynom Jelid chusteczki zmywające lakier z paznokci. Około 3 miesiące temu dostałam do testowania ten produkt. Byłam dość pozytywnie nastawiona ponieważ  miałam do czynienia z podobnymi chusteczkami (Sensique), które rewelacyjnie się sprawdzały. Również i te okazały się fajnym produktem, który warto mieć podczas wszelakich wyjazdów. W domu jeston jednak zbędny...
Od producenta:
-nie zawiera acetonu
-bezpiecznie i szybko usuwa lakier
-pozostawia miły zapach
      Chusteczki znajdują się  w kartonowym opakowaniu, w którym jest aż pojedynczych 50 opakowań. Niestety opakowanie zostało zniszczone przez mojego synka., dla którego najlepszymi zabawkami są mamy kosmetyki;) Dużym plusem jest to, że każda chusteczka umieszczona jest osobno. Podobno jedną chusteczką można zmyć 10 paznokci...niestety u mnie się to nie sprawdziło. Na moim Instagramie pokazywałam Wam je jakiś czas temu, do zmycia ciemno granatowego lakieru potrzebne były dwie chusteczki. Zmyły co prawda idealnie, pozostawiły fajnie natłuszczone paznokcie jednak trzeba było się troszkę namęczyć. Zapach chusteczki nie jest drażniący ale nie należy też do najprzyjemniejszych.
Koszt takich chusteczek to ok 25 zł za opakowanie 50 sztuk, trochę dużo w porównaniu do tradycyjnego zmywacza.....tak samo do chusteczek, które udało mi się nabyć w Naturze za 2,49zł za 30 szt, co prawda nie pakowanych pojedynczo... Połowę chusteczek podarowałam siostrze, która  używa jasnych kolorów i jej jedna chusteczka  wystarcza na zmycie wszystkich paznokci.

Skład:

A Wy czym zmywacie paznokcie??  Używacie takich gadżetów czy wolicie tradycyjne sposoby??

2 komentarze:

  1. Ja jednak stawiam na zmywacz :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałam kiedyś "zmywacz do paznokci w płatkach" z firmy Wibo, jak dla mnie największy bubel, wiem że już go nigdy nie kupię ;/ Stawiam na zwykły zmywacz do paznokci jak dla mnie numer jeden :)

    OdpowiedzUsuń