26 kwi 2015

Ostatni wpis przed 30...

           Witam.. Tytuł posta trochę dziwny...Nie będzie dziś tutaj o kosmetykach, paczuszkach, konkursach, nowych gazetkach promocyjnych tylko po prostu o mnie... Ostatni wpis przed 30...  pewnie się domyślacie co mam na myśli...;) No tak tak, 27 kwietnia 2015r  mam urodziny, i to nie byle jakie... Już nie będę dwudziestoparolatką...;) Powiedzcie mi jedno...kiedy ten czas zleciał, pamiętam jak dziś jak nie mogłam doczekać się swoich OSIEMNASTYCH urodzin... a tu jutro wybija mi TRZYDZIESTKA...;)

Moi mężczyźni!!!


Wiecie co... najważniejsze, że jestem szczęśliwa, mam przy boku już prawie od 5 lat (10 lipca 2015 wybije nam rocznica ślubu) wspaniałego męża Marcina, od 21 września 2012 najwspanialszego synka Szymonka. 
Mimo, że jestem osobą bezrobotną... w sumie to z własnego wyboru... cieszę się z tego.... cieszę się tym, że  jestem zdrowa. Każdy wolny dzień mogę poświęcić swojemu synkowi, patrzeć jak się rozwija;) Każdego dnia zadziwia mnie;)
Od września dostał się do przedszkola więc wtedy  wrócę do pracy!!!

Moi mężczyzni


Już niebawem mam nadzieję wprowadzimy się do naszego domku... Trzymajcie kciuki żeby na tą rocznicę ślubu się udało...Pozdrawiam i całuję...;)

16 komentarzy:

 1. Spełnienia marzeń Kochana :* Pamiętam, kiedy tez nie mogłam doczekać się swoich 18 tych urodzin, a za dwa miesiące minie już trzecia osiemnastka :) Moja starsza córka Asia tez niedługo skonczy 30tke ;) Najważniejsze, że jesteś szczęśliwa i tego Ci zycze :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Od 18 to wszystko migiem leci :) Gratulacje i powodzenia :*

  OdpowiedzUsuń
 3. 100 lat! <3
  Super, ze jesteś szczęśliwa i masz taką fajną rodzinę!
  http://agataweranika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego z okazji okrągłych urodzi i spełnienia wszystkich marzeń :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego!:)) Super, że jesteś szczęśliwa! Niech tak będzie zawsze:) A ostatnie zdjęcie boskie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Boski synek to i zdjęcie boskie ;) Dzięki;)

   Usuń
 6. http://fashion-beautynails.blogspot.com/2015/04/22-rozdanie-do-30-czerwca-2015-r.html Serdecznie zapraszamy na rozdanie! :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego dobrego i żebyś zawsze czuła się szczęśliwa i spełniona :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Spóżnione, ale wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń