21 paź 2014

Green Pharmacy Szampon do Włosów Łopian Większy

Witam. Dziś recenzja szamponu, który dostałam w ramach współpracy z firmą http://www.naturalna.eu/. Z tego co wiem i wnioskuję firma już nie istnieje na rynku, strona w ogóle nie istnieje. Nie jedna blogerka została tam oszukana, szkoda tylko, że nie udało się tych bonów tak wykorzystać... ale nie o tym miała być ta notka. 

Szampon do każdego rodzaju włosów Łopian większy.

Kilka słów od producenta:
"Ekstrakt z korzenia łopianu większego, zawieszony w lekkim oleju roślinnym, to sprawdzony ludowy środek o szerokich możliwościach wzmocnienia i pielęgnacji włosów. Działa korzystnie na cebulki włosowe, zapobiega i łagodzi wypadanie włosów i pobudza wzrost nowych. Odżywia, nawilża włosy i skórę głowy . Zmniejsza łojotok, dzięki czemu włosy wolniej się przetłuszczają dłużej pozostają piękne. Łopian to naturalne, bogate źródło życiodajnej energii z przyrody, jest jednakowo pożyteczny dla wszystkich rodzajów włosów. Szampon zapewnia włosom energię do wzrostu. Regularne stosowanie sprawia, że włosy stają się zdrowe, nawilżone, elastyczne i pełne blasku."

Moja opinia:
 Szampon znajduje się w brązowej plastikowej buteleczce o pojemności 350 ml, .Zapach szamponu bardzo ziołowy, mi niestety nie przypadł on do gustu, dobrze, że długo nie utrzymuje się na włosach. Na opakowaniu szamponu jest wypisane bardzo dużo obietnic, jednak u mnie żadna z nich się nie sprawdziła. Nie zauważyłam, aby włosy były nawilżone, dosłownie, gdybym nie używała odżywki po myciu włosów tym szamponem to miałabym siano na włosach. Tak jak wypadały tak wypadają, czy przyspieszył porost... też nie zauważyłam.. Zazwyczaj myję włosy codziennie więc nie zauważyłam żeby wolniej się przetłuszczały.  Tego szamponu nie kupię więcej.. Dobrze, że się skończył, bo myślałam, że nigdy go nie zużyję do końca, jest mega wydajny i to jest chyba jedyny jego plus.

A Wy miałyście do czynienia z tym szamponem, a może inne szampony  tej firmy są godne polecenia??

2 komentarze:

  1. Kiedyś chciałam go przetestować, ale nie ma zbyt dobrych opinii :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo lubię produkty GP, ale do włosów jeszcze nic od nich nie miałam.

    OdpowiedzUsuń